SKI ŠKOLA NIX

Ski škola NIX je koncept koji je nastao sa idejom da usluge obučavanja u skijanju i snowboard-u podigne na potpuno novi nivo.
Mi smo nova ski škola na Kopaoniku sa novim idejama i svežim pristupom ka poslovanju koju čine talentovani, mladi ljudi sa obimnim znanjem i iskustvom u svetu skijanja.
Strast prema skijanju i snegu je naš glavni pokretač i postarali smo se da biramo instruktore koji dele istu filozofiju. Našu planinsku porodicu čine licencirani intruktori od kojih većina broji mnoge medalje u takmičarskim disciplinama, neki su bivši treneri, a veliki deo aktivni članovi Gorske Službe spasavanja. “Nix” na latinskom znači sneg i on je u srži naše misije: da Vam pored sportske stručnosti i pedagoškog pristupa naši instruktori prenesu ljubav prema snegu, planini i prirodi i na taj način se postaraju da planinu zavole i čuvaju generacije koje dolaze.

TIM INSTRUKTORA

Ski škola Nix